Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evimizde, işyerimizde en çok ihtiyaç duyduğumuz alanlardan biri de tuvaletlerdir. Bazen tuvalet giderleri farklı nedenlerden dolayı tıkanabilir ve suyu geri verir. Bu olumsuz durum pis kokulara, tuvalet tıkanıklığına ve su sızıntılarını beraberinde Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi kolay yolla halledilemeyebilir. Bu durumlarda firmamızdan servis talep etmeniz sizi pis kokulardan ve olumsuz su basmalarından kurtaracaktır.  

Tuvalet tıkanması ev hanımlarının en çok karşılaştıkları ciddi problemlerdendir. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini garantili olarak sunmaktadır. Servis Talep 0555 018 34 57

Tuvaletler Birçok Sebepten Tıkanabilir

İnşaat esnasında geri tepmeleri önlemek amacıyla binalarda giderler çıkış noktalarına sahiptirler. Bazen çocuklarımız eğlence ve oyun olsun diye oyuncaklarını atabilir. Komik gelse de bazen elimizdeki telefon tuvalete düşebilir. Klozet temizlerken temizlik aparatının plastik parçaları koparak düşebilir.

Bunların dışında en çok sıklıkla yaşanan ıslak mendil problemidir. Islak mendiller masum değildir ve suda çözülmezler. En sık yaşadığımız tuvalet ve klozet tıkanmalarının yaşanmasına neden olan ıslak mendillerdir. Islak mendiller pimaş bağlantılarına takılarak zamanla tuvaletleri tıkayabilir. Bu nedenle evinizde işyerinizde tuvaletlere asla ıslak mendil atmayınız. 

Tıkanıklığa Neden Olan Maddeler

  • Tuvalet ve klozet içerisine atılan, suda erimeyen kalitesiz ıslak mendiller ve tuvalet kağıtları
  • Tuvalet ve klozete atılan büyük oyuncaklar, kadın pedleri, sünger
  • Tuvalet ve klozete atılan temizlik bezleri
  • Tuvalet giderinin inşaat esnasında proje hatası nedeniyle eğimsiz olması
  • Banyo, tuvalet tadilatı esnasında harç veya moloz parçacıklarının  tuvalete kaçması

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tesisat eğimleri hesaplaması yanlış olan tuvaletlerin tıkanıklığının düzeltilmesi en zor ve masraflı olanıdır. Bu durumda eğimlerin nerede hatalı olduğu robotlarla bulmamız gerekmektedir. sonrası işe gerekli müdahale yapılarak sistem düzene sokulmaktadır.

Tuvalete kaçmış çeşitli kaba malzemeler nedeniyle oluşmuş tıkanıklığı açmak kolay bir işlemdir. Tiksinmeyen, iğrenmeyen bireyler yüzeysel tıkanıklıkları açabilirler. Su tesisatçılarının yaptığı işlem daha içeride ve çıkmayan kaba cisimlerden kaynaklanan tıkanıklıklardır. Böylesi durumlarda robotla tuvalet açma işlemi yapacak makinelere ihtiyaç vardır. Böylesi zor durumlarda internette size sunulan tuvalet açma yöntemleri işinizi görmez. Ancak robotla tıkanıklığa sebep olan şeyi kamerayla görmek gerekir.

Evde uygulayacağınız doğal yöntem ile tuvalet gideri açmak için 1 çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ile sıcak suyu klozetin içine doğru dökün. Karışımı yaklaşık 1 veya 2 saat kadar bekletin. Tuvalete dökün. Daha sonra bol su takviye ederek tıkanıklığı açın. Unutmayalım ki; sirke-karbonat karışımı sadece organik olan cisimleri ortadan kaldırarak tuvalet tıkanıklığını  açar.

Eğer içine kaba eşya düşmüş ise yapacağınız her işlem size daha fazla masraf açacaktır. Katı eşya düşmüş tuvaletler için Tuvalet açma işlemi gerkeli ekipmanları olan bir su tesisatçının işi olduğunu unutmayın. Robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri 10 yıllık birikim ve tecrübemizle özenle yapılmaktadır. Firmamız en son teknoloji cihazlar sayesinde kısa sürede sizi bul olumsuz durumdan kurtarır..

Tuvalet sorununuza robotla tuvalet tıkanıklığı açma ustası olan firmamızdan servis isteyiniz. Yüzlerce referansa sahip firmamız Bağcılar merkezden bütün İstanbul'a servis sunmaktadır. Ustalarımız kamera yardımı ile tuvalet tıkanıklığı açma konusunda cismi netleştirerek sizi bu problemlerden kurtarır. 

Tuvalet tıkanmaları bizleri en çok üzen olumsuz bir durumdur. Tıkanma nedeniyle ev ve iş yerinde atıkların ve pis kokunun oluşmasına sebep olur. Bazen doğal yollarla tuvalet tıkanıklığını açayım derken tuvalet taşmaları sonucu daha kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.  Firmamız size zarar veren pis kokuyu ve aynı zaman da o pisliği oradan temizlemek için hizmete hazırdır. Tuvalet tıkanıklığına neden olan cismin tıkalı borudan çıkarılması bilinçli ustalarımız kolay iştir. 

Hızlı servis verdiğimiz ilçeler

Hamza Tesisat ve Tıkanıklık Servisi Bağcılar'da bulunmaktadır. Bundan dolayıdır ki; en hızlı servisi Bağcılar'daki semt ve mahallelere vermekteyiz. Bağcılar'da tesisat ustası aramalarınızda su basmalarının önüne geçebilmek için anında müdahale etmekteyiz. 

Diğer hızlı servis sunduğumuz ilçeler Bağcılar'a komşu olan ilçelerdir.  Esenler, Güngören, Sultangazi, Bahçelievler, Başakşehir  ve Bakırköy ilçeleri bize en yakın ilçelerdir. Bu ilçelerdeki her semt mahalleye de tuvalet tıkanıklığı ve tuvalet taşması gibi sorunlarında anında hizmet sunmaktayız. 

Firmamız İstanbul'da her ilçeye tuvalet tıkanıklığı servisi götürmektedir. İstanbul trafiği nedeniyle hızlı servis sunduğumuz yerleri müşterilerimizin bilmesinde fayda görüyoruz. Diğer ilçelerimiz için birlikte zaman dilimleri ayarlayıp, söz verdiğimiz gün ve saatte hizmet sunuyoruz.

Tags

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Uygulamalarımız

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 2097 Sk. No: 12
Bağcılar - İstanbul
Cep: 0555 018 34 57
Cep: 0506 100 34 57

 

Video Galeri